Čís. položky 145-040331/0008

3 Broschen

3 Broschen - Klenoty

Rosegold 585, tlw. feingoldfärbig, Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, Rubin, Saphir, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,8 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:41

Vyvolávací cena:

3 Broschen

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016