Čís. položky 145-040289/0006

Onyxgarnitur

Onyxgarnitur - Klenoty

Rosegold 580, feingoldfärbig, best. aus: Brosche, 2 Ohrgehänge, österr. Amtspunze 1872-1922, 14,7 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:42

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Onyxgarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016