Čís. položky 145-040163/0004

Brillant Saphirring

Brillant Saphirring - Klenoty

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, Saphire im Carree schliff, 6,8 g, RW 53, Steine mit Gebrauchsspurenøg7

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:46

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillant Saphirring

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016