Čís. položky 145-040104/0001

Diamantbrosche zus. ca. 0,70 ct

Diamantbrosche zus. ca. 0,70 ct - Klenoty

Gold 585, Platinauflagen, Altschliffdiamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,2 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:47

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:47
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016