Čís. položky 301-376363/0001

Seitner Brillantsolitär

Seitner Brillantsolitär - Klenoty

Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 55, 21,7 gøg22

Expert: Manfred Schleritzko Manfred Schleritzko
+43-1-515 60-566

manfred.schleritzko@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:49

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Seitner Brillantsolitär

+43-1-515 60-566

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016