Čís. položky 301-376495/0002

Brillantring zus. ca. 0,55 ct

Brillantring zus. ca. 0,55 ct - Klenoty

Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten, RW 52, 6,1 gøg6

Expert: Manfred Schleritzko Manfred Schleritzko
+43-1-515 60-566

manfred.schleritzko@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:52

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantring zus. ca. 0,55 ct

+43-1-515 60-566

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:52
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016