Čís. položky 301-376483/0002

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, RW 53, 7,6 gøg8

Expert: Manfred Schleritzko Manfred Schleritzko
+43-1-515 60-566

manfred.schleritzko@dorotheum.at

14.01.2016 - 16:53

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

+43-1-515 60-566

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2016 - 16:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 13.01.2016