Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamant Bergkristallbrosche

Diamant Bergkristallbrosche - Schmuck Abendauktion

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant, Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct, 4,3 g, Bergkristall etwas ausgeschartetøg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

07.01.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamant Bergkristallbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck Abendauktion
Datum: 07.01.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.12. - 05.01.2016