Čís. položky 22

Altschliffdiamant Smaragd Rubinanstecknadel

Altschliffdiamant Smaragd Rubinanstecknadel - Klenoty

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Kulturperle, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,15 ct, 3 g, in Etuiøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

07.01.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.12. - 05.01.2016