Čís. položky 8

Altschliffdiamantsolitärring ca. 0,25 ct

Altschliffdiamantsolitärring ca. 0,25 ct - Klenoty

Gold ca. 580, Silber 800, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,3 g, RW 60øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

07.01.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.12. - 05.01.2016