Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033398/0029

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Ungarisch, 2. Drittel 20. Jhdt.) "Wildpferde und Reiter bei Abendstimmung" unten rechts undeutlich signiert: Szent...?, Pastell auf Papier, ca. 70 x 100 cm, verglast, gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.12.2015 - 14:04

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.12.2015 - 14:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.12. - 23.12.2015