Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033424/0029

Johannes Steidl *

Johannes Steidl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Salzburg 1958 geboren) "Ohne Titel" Collage, Öl auf Papier, ca. 84x 60 cm, beschädigt, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.12.2015 - 14:23

Vyvolávací cena:

Johannes Steidl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.12.2015 - 14:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.12. - 23.12.2015