Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033614/0002

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch, 2. Hälfte 19. Jhdt.) "Blick von einer bewohnten Alm auf den Watzmann(?)" Öl auf Holz, parkettiert, ca. 33,5 x 42 cm, Krakelee, Maserungsspuren, Rahmen beschädigt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.12.2015 - 14:24

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.12.2015 - 14:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.12. - 23.12.2015