Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033424/0030

Dieter Huber *

(Schladming 1962 geboren) "Akanthus # 9" rückseitig signiert und datiert Huber Dieter 2000, betitelt und nummeriert 1/6, C-Print auf Molino, ca. 60,5 x 80 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.12.2015 - 14:26

Vyvolávací cena:

Dieter Huber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.12.2015 - 14:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.12. - 23.12.2015