Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022052/0013

Karla Weihs Mühltal

(Leoben 1882-1969 Wien) "Badende Frauen", am Keilrahmen mit Nachlassstempel Karla Weihs-Mühltal 1969, Öl auf Leinwand, ca. 82 x 63 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2016 - 14:45

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Karla Weihs Mühltal

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck Online
Datum: 07.01.2016 - 14:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.12. - 07.01.2016