Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022255/0005

Matthäus Fellinger *

(Neukirchen a. d. Vöckla 1924-2002 Linz) "Bachlandschaft", rechts unten signiert und datiert M Fellinger (19)74, Aquarell auf Papier, ca. 19 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2016 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Matthäus Fellinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck Online
Datum: 07.01.2016 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.12. - 07.01.2016