Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021960/0050

Ernst Eck *

Ernst Eck * - Umění, starožitnosti, šperky

(Alt-Lengbach 1879-1941 Eggenburg) "Blühender Kaktus am Fenster", links unten signiert Eck, Mischtechnik auf Papier, ca. 54 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2016 - 15:34

Vyvolávací cena:

Ernst Eck *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.01.2016 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.12. - 07.01.2016