Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022249/0004

Maler des 19. Jh.

Maler des 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck Online

Stilleben, Öl auf Leinwand, ca. 68 x 46 cm, beschädigt, restauriert

Expert: Heinrich Thurnhofer

07.01.2016 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck Online
Datum: 07.01.2016 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 31.12. - 07.01.2016