Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7205

Biedermeier Kommode,

Biedermeier Kommode, - Nábytek, koberce

ca. 1830, kirschfurnierter politierter Weichholzkorpus auf konischen Füßen, 3 Laden, 85 x 126,5 x 62 cm, restaurierter Zustand. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

21.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Biedermeier Kommode,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 21.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.12. - 21.12.2015