Wilhelm Fischinger *
(Wien 1874-1945) Am Weg zum Gipfel, Aquarell auf Papier, signiert W. Fischinger 27, 37 x 30 cm. gerahmt.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:26
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Fischinger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |