Brillantallianzring-Set
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, Rubine, Saphir Smaragd, best. aus: 3 Ringe, RW 55, 10,7 gøg11
21.12.2015 - 16:25
- Vyvolávací cena:
Brillantallianzring-Set
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.12.2015 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Kopist 20. Jhdt.
- Künstler 20. Jhdt.
- Album Südafrika