Čís. položky 191-022446/0004 #

Kurt Weber *

Kurt Weber * - Umění, starožitnosti, šperky

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München) Farbabstraktion, rückseitiger Nachlassstempel, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 23,5 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

21.12.2015 - 14:27

Vyvolávací cena:

Kurt Weber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2015 - 14:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.12. - 18.12.2015