Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022448/0142

Carl Schweninger sen.

Carl Schweninger sen. - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1818-1887) Dame mit Hut und Fächer, handsigniert C. Schweninger, Öl auf Holz, Bildausschnitt 26 x 19 cm, in gold gefassten, massegezierten Stehbilderrahmen, kleiner Teil ausgebrochen, fehlt (115)

Expert: Friedrich Reinbacher

21.12.2015 - 14:51

Vyvolávací cena:

Carl Schweninger sen.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2015 - 14:51
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.12. - 18.12.2015