Čís. položky 091-113707/0000

Edwin Hayes

Edwin Hayes - Umění, starožitnosti, šperky

(Bristol 1819-1904 London, Studium an der Dublin Society Art School, malte vorwiegend Küsten- u. Meereslandschaften) Segelboote vor Anker, handsigniert, datiert E Hayes 1874, Öl auf Karton, Bildausschnitt 25,5 x 39,5 cm, bronzefarbiger, massegezierter Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

21.12.2015 - 14:52

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Edwin Hayes

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2015 - 14:52
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.12. - 18.12.2015