Čís. položky 191-022460/0001

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Weinberge in der Südsteiermark, handsigniert Rotky, Öl auf Jute, 50 x 70 cm, Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

21.12.2015 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Carl Rotky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2015 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.12. - 18.12.2015