Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033402/0009

Carl Ludwig Frommel

Carl Ludwig Frommel - Umění, starožitnosti, šperky

(Schloss Brikenfeld 1789-1863 Ispringen bei Pforzheim) "Arkaden des Friedhofs von St. Peter in Salzburg mit Margaretenkapelle", Stahlstich, 2. Viertel 19. Jhdt., bezeichnet: "Der Kirchhof in Salzburg", signiert: "C. Frommel pinx. - Atelier C. Frommel", ca. 21 x 28,5 cm, Blatt 26 x 33 cm, gebräunt, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 180

Frommel führte frühzeitig den "englischen" Stahlstich in Deutschland ein.

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.12.2015 - 14:11

Vyvolávací cena:

Carl Ludwig Frommel

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 14:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015