Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033594/0009

Vincenzo Laricchia *

Vincenzo Laricchia * - Umění, starožitnosti, šperky

(Italien 1940 geb.) "Idylle im Fischerhafen" unten links und rückseitig signiert: V. Laricchia, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 40 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.12.2015 - 14:13

Vyvolávací cena:

Vincenzo Laricchia *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 14:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015