Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032965/0064

Margit Balla *

Margit Balla * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Budapest 1947 geb.) 2 Farbradierungen, unten betitelt und signiert, Größen 15,5 x 12 cm und 29,5 x 19,5 cm, beide Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

17.12.2015 - 14:15

Vyvolávací cena:

Margit Balla *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.12.2015 - 14:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015