Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033748/0003

Monogrammist A. D.

Monogrammist A. D. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien um 1900/20) "Wiener Hinterhof" rechts unten monogrammiert: A. D., Öl auf Sperrholz, ca. 25 x 33,5 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.12.2015 - 14:50

Vyvolávací cena:

Monogrammist A. D.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.12.2015 - 14:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015