Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033341/0060

Leo von Welden *

Leo von Welden * - Umění, starožitnosti, šperky

(Paris 1899-1967 Bad Feilnbach) "Mann mit Mappe am Tisch sitzend" unten rechts signiert: Welden, Tusche auf Papier, ca.31 x 24 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.12.2015 - 14:54

Vyvolávací cena:

Leo von Welden *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 14:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015