Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033332/0008

Martin Rasp *

Martin Rasp * - Umění, starožitnosti, šperky

(Vilshofen 1940-2012 Berchtesgaden) "Ohne Titel" unten rechts signiert und datiert: Rasp (19)83, Radierung, Exemplarnr. 2/15, ca. 45 x 34 cm, Blattformat ca. 50 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.12.2015 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Martin Rasp *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015