Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032839/0036

Franz Xaver JUNG-ILSENHEIM *

Franz Xaver JUNG-ILSENHEIM * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1883 - 1963 Salzburg) "Aus Fürstenfeldbruck" unten links signiert: FR (ligiert) JUNG-ILSENHEIM sowie betitelt, Gouache auf Karton, ca. 21 x 31 cm, gebräunt, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.12.2015 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Franz Xaver JUNG-ILSENHEIM *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015