Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033475/0013

Monogrammist H. N.

Monogrammist H. N. - Umění, starožitnosti, šperky

(1. Hälfte 20. Jhdt.) 2 Bilder - Pendants: "Ländliche Motive mit Bauer und Pferd" einmal unten links Monogramm: H. N., Öl auf Holz, je ca. 13 x 21 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.12.2015 - 16:07

Vyvolávací cena:

Monogrammist H. N.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2015 - 16:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2015