Tabatiere
Mittelgold 580, Tabakdose, tlw. graviert, innen Feingoldvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 105,7 gøx
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
14.12.2015 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Tabatiere
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 14.12.2015 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.12. - 14.12.2015 |