Čís. položky 310-204847/0002

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Vánoční aukce - Klenoty

Rosegold 750, Platin kombiniert, Altschliffbrillanten, zus. ca. 1,80 ct, ein Imitationsstein, dieser abgerieben, RW 55, 14,7 gøg14

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

14.12.2015 - 15:54

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 14.12.2015 - 15:54
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 14.12.2015