Čís. položky 310-204431/0001

Diamant Damenring

Diamant Damenring - Vánoční aukce - Klenoty

Platin 950, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, RW 53, 3,4 gøP3

Expert: Julie Leroux

14.12.2015 - 15:55

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Diamant Damenring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 14.12.2015 - 15:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 14.12.2015