Čís. položky 110-019520/0001

Brillant Ohrringe

Brillant Ohrringe - Vánoční aukce - Klenoty

Gold 585/Silber 800 kombiniert, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,50 ct, weitere Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,70 ct, 3,2 gøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

14.12.2015 - 16:23

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Brillant Ohrringe

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 14.12.2015 - 16:23
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 14.12.2015