Čís. položky 310-205818/0001

Brillant Diamant Damenring

Brillant Diamant Damenring - Vánoční aukce - Klenoty

Gold 580/Silber 800 kombiniert, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,55 ct, Diamanten, zus ca. 0,20 ct, RW 54, Arbeit um 1900øx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

14.12.2015 - 16:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brillant Diamant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 14.12.2015 - 16:36
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 14.12.2015