Čís. položky 110-019498/0004

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Vánoční aukce - Klenoty

Gold/Weißgold 750, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,70 ct, ein Stein aus grünem künstlichen Glas, RW 58, 4,9 gøg5

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

14.12.2015 - 16:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 14.12.2015 - 16:42
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 14.12.2015