Čís. položky 145-040654/0005

Altschliffdiamantohrgehänge

Altschliffdiamantohrgehänge - Klenoty

Gold 585, Arbeit letztes Drittel 19. Jh., 3,1 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

10.12.2015 - 16:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Altschliffdiamantohrgehänge

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 10.12.2015 - 16:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.12. - 09.12.2015