Čís. položky 301-373504/0011

Brillantdamenschmuckgarnitur zus. ca. 0,80 ct

Brillantdamenschmuckgarnitur zus. ca. 0,80 ct - Klenoty

Roségold 585, best. aus: 1 Ring, RW 55, 2 Ohrringe, 35,7 gøg36

10.12.2015 - 16:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.12.2015 - 16:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.12. - 09.12.2015