Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-039777/0035

Brillant Turmalingarnitur

Brillant Turmalingarnitur - Klenoty

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,10 ct, best. aus: 2 Ohrclips mit Stiften, Anhänger, aufklappbare Öse, 18 gøg18

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.12.2015 - 16:52

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillant Turmalingarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 10.12.2015 - 16:52
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.12. - 09.12.2015