Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Franta *

(Linz 1893-1982) Betitelt "Schlosspark", rechts unten monogrammiert HF, am Passepartout signiert Hans Franta, Pastell in Farbe, ca. 38 x 28 cm, Passepartout (fleckig)

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Franta *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.12. - 16.12.2015