Hans Alexander Brunner *
(Wien 1895-1968) Fröhliche Gesellschaft, Öl auf Karton signiert Hans Alex Brunner 29 x 37 cm. gerahmt, etwas verzogen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Alexander Brunner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Ring ca. 1 ct G-H/vvs2-vs2
- 1983 Château d’Yquem, Bordeaux, 96 Parker-Punkte
- 1969 Château d’Yquem, Château d'Yquem, Bordeaux, 93 Cellar Tracker-Punkte
- 1966 Kopke Colheita Port DOC, Kopke, 96 Parker-Punkte, in OHK