Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019393/0018

Künstler 1. Hälfte 19. Jh.

Künstler 1. Hälfte 19. Jh. - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

Herrenportrait, Öl auf Leinen. rückseitig alte beschriftung Joseph Peter Silverio, geb. 1752, abgebildet 1813 48 x 36 cm. restauriert, wellig krakeliert, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.12.2015 - 16:07

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Datum: 09.12.2015 - 16:07
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.11. - 09.12.2015