Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Aulandschaft im Winter, Aquarell auf Papier signiert E. Balluf, betitelt "an der Rodl" ca. 21 x 33 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 16:24
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: