Brillant Allianzring
Gold 585, 2 Brillanten zus. ca. 0,25 ct 1 Saphir, RW 61, 8,9 g. Saphir mit Gebrauchsspuren, øG9
07.12.2015 - 15:32
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillant Allianzring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 07.12.2015 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.12. - 10.12.2015 |