Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033611/0009

Ferdinand Wilhelm Doppelmayr

Ferdinand Wilhelm Doppelmayr - Umění, starožitnosti, šperky

(Nördlingen 1776-1845) - zugeschrieben "Auf dem Weg von Pass Lueg nach Golling" unten betitelt, Feder laviert auf Papier, ca. 12 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 200

Lit.: E. Weigl, Friedrich Wilhelm Doppelmayr, Zeichnungen und Skizzen nach der Natur, Rosenheim 1982

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

10.12.2015 - 14:24

Vyvolávací cena:

Ferdinand Wilhelm Doppelmayr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.12.2015 - 14:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12. - 10.12.2015