Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033231/0001

Griechische Ikone, 19. Jhdt.

Griechische Ikone, 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Zweifelder-Ikone mit Hl. Kaiser Konstantin, Johannes dem Täufer, Hl. Anastasia, darunter Hl. Georg und Hl. Demetrios von Thessaloniki" Tempera auf Holz, mit Rahmenleiste, ca. 28 x 20 cm, beschädigt Ruf 200

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

10.12.2015 - 14:31

Vyvolávací cena:

Griechische Ikone, 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.12.2015 - 14:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12. - 10.12.2015