Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033164/0022

Kay Krasnitzky *

Kay Krasnitzky * - Umění, starožitnosti, šperky

(Troppau 1914-1978 Bad Gastein) Dekorativer Entwurf "Salzburg"Farbkreiden auf Papier, ca. 25,5 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.12.2015 - 14:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Kay Krasnitzky *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.12.2015 - 14:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.11. - 03.12.2015